
Сумка кобура наплічна камуфляжна 10514 FR14
2 072 ₴
- В наявності
- Код: FR14
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги сумки
Виготовлена з натуральної шкіри

Універсальна знімна вкладка кобура

Плечовий ремінь шириною 4 см

Характеристики сумки
- Універсальна знімна вкладка кобура дає змогу розмістити різні моделі пістолетів.
- Сумка має систему екстреного доступу до зброї, розташовану в основному відділенні.
- В основному відділенні, задній і передній стінках сумки є додаткові кишені для особистих речей.
- Плечовий ремінь завширшки 4 см дає змогу носити сумку на грудях або за спиною, а також кріпити ремінь із правого або лівого боку сумки.
- Загальні розміри: 230х180х50 мм
Комплектація
- Аксесуар - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Кобура |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 072 ₴













