Подарунковий набір для справжніх чоловіків. Готове рішення для оригінального подарунка на всі випадки життя. Такий набір відмінно підходить для подарунка на ювілей, свято або як знак поваги. Він підкреслить індивідуальність власника і стане символом його смаку і статусу.
Переваги набору
Ручна робота й оригінальний дизайн

Ніж з візерунком зі сталі 50х14мф і чохол з натуральної шкіри

Ремінь з натуральної шкіри і пряжка з художнім литтям з латуні

Індивідуальне гравіювання за вашим бажанням

Характеристики ножа:
- Сталь марки 50х14мф
- Фул-Танг (цільно-металевий)
- Накладки на ручці на гвинтах: матеріал горіх
- Загальна довжина: 250 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Товщина обуха: 2,7 мм
- Вага: 155 г
Характеристики набору:
- Ніж для виживання з художнім травленням
- Чохол на ніж: натуральна шкіра
- Пряжка на ремінь: латунь
- Ремінь: натуральна шкіра (довжина 120 см; ширина 40 мм; товщина 3 мм)
- Подарункова коробка: фанера
- Наповнювач у коробці: декоративне сіно
Подарункові набори для чоловіків
Комплектація
- Ніж із чохлом - 1 шт
- Ремінь із пряжкою - 1 шт
- Подарункова коробка - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas Accessories |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Вага ножа | 155 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина в складеному стані | 25 см |
| Довжина леза | 130 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Твердість різального леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 309 ₴












