
Подарунковий набір Хижак для чоловіків Gorillas Accessories ручна робота Нейзильбер bb91
4 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: bb91
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подарунковий набір для справжніх чоловіків. Готове рішення для оригінального подарунка на всі випадки життя. Такий набір відмінно підходить для подарунка на ювілей, свято або як знак поваги. Він підкреслить індивідуальність власника і стане символом його смаку і статусу.
Переваги набору
Ручна робота й оригінальний дизайн

Ніж з візерунком зі сталі 50х14мф і чохол з натуральної шкіри

Ремінь з натуральної шкіри і пряжка з художнім литтям

Індивідуальне гравіювання за вашим бажанням

Характеристики ножа:
- Сталь марки 50х14мф
- Фул-Танг (цільно-металевий)
- Накладки на ручці на гвинтах: матеріал горіх
- Загальна довжина: 250 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Товщина обуха: 2,7 мм
- Вага: 155 г
Характеристики набору:
- Ніж для виживання з художнім травленням
- Чохол на ніж: натуральна шкіра
- Пряжка на ремінь: нейзильбер
- Ремінь: натуральна шкіра (довжина 120 см; ширина 40 мм; товщина 3 мм)
- Подарункова коробка: фанера
- Наповнювач у коробці: декоративне сіно
Подарункові набори для чоловіків
Комплектація
- Ніж із чохлом - 1 шт
- Ремінь із пряжкою - 1 шт
- Подарункова коробка - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas Accessories |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Буйволіна шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Двусторонний ремень | Немає |
| Довжина ременя | 1250 мм |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Бляха |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Укорочується | Да |
| Ширина ременя | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 452 ₴












