Спеціально розроблена для використання на мангалі, ця підставка забезпечує ідеальне розташування казана, пательні, каструлі та іншого посуду для рівномірного нагріву і чудового приготування страв.
Наші підставки виготовлені з міцної сталевої конструкції з використанням квадратних прутків діаметром 8 і 10 мм. Це забезпечує незрівнянну міцність і стійкість до високих температур, даючи змогу вашій підставці безпечно витримувати навантаження до 10 літрів.
Придбайте нашу підставку під казан і сковорідку просто зараз і насолоджуйтеся смаком чудових страв, приготованих на відкритому вогні!
Загальні розміри: 270х510х60 мм
Матеріал: сталевий квадратний прут 8 і 10 мм
Витримує навантаження: до 10 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 510 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




