Кришка виготовлена з високоякісної сертифікованої сталі завтовшки 2 мм, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Вона захищає ваші страви від негоди, зберігає тепло і запахи, даючи їм змогу повністю розкрити свій потенціал і привнести неповторний смак.
Одна з переваг - кришку постачають змащеною всередині лляною олією, що забезпечує антипригарні та антикорозійні властивості, а зовні вона вкрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Під розмір жаровні:
Довжина 62 см
Ширина 32 см
Габаритні розміри:
Довжина 63 см
Ширина 33 см
Висота 4,5 см
Вага 3,68 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 3.68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






