
Піч буржуйка BP-100RV 4 мм із радіатором і варильною поверхнею 5 мм
6 600 ₴
- В наявності
- Код: BP-100RV
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч-буржуйка з радіатором і варильною поверхнею BP-100RV на дровах: компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень і приготування їжі.
Особливості:
Економайзер - «лабіринт» у топковій камері: пластина, що подовжує димовий канал, а відповідно подовжуються рух диму, що збільшує ККД печі та зменшує витрату палива.
Переваги
Наявність варильної поверхні з 5 мм сталі

Конвекційний тип опалення: наявність радіаторних бічних поверхонь, що забезпечують велику опалювальну площу за невеликих габаритів печі

Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу

Основні технічні характеристики:
- Площа опалювального приміщення: 50 кв.м
- Об'єм опалювального приміщення: 125 куб.м
- Номінальна потужність 7 Вт
- Максимальна потужність 8 Вт
- Коефіцієнт корисної дії 85 %
- Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 700х260х486 мм
- Вага: 42 кг
- Габарити топки (В*Ш*Г): 235х192х443 мм
- Об'єм топки: 20 л
- Діаметр варильної поверхні: 14 см
- Двері топки 220х152 мм поворотні із затвором
- Двері зольної камери 43х152 мм поворотні із затвором
- Колосник 180х430 мм товщиною 10-12 мм змінний
Додаткові технічні характеристики:
- Корпус печі виготовлено з листової сталі товщиною 4 мм
- Варильна поверхня має товщину 5 мм
- Основна частина корпусу виготовлена з гнутого цільного листа сталі (П-подібна форма)
- Покриття: два шари термостійкої фарби (до 800°С)
- Піч має радіаторні бічні поверхні
- Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу
- Приєднувальний діаметр патрубка димоходу - 108 мм під трубу діаметром 110 мм
- Має незнімні ніжки висотою 150 мм
- Тип палива: деревні брикети, дрова
- Довжина поліна (макс.): 430 мм
Комплектація
- піч, підставка для печі, змінна колосникова решітка
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 29.7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Ширина топкових дверцят | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴









