Збереження комплектності
Чохол забезпечує надійне зберігання не тільки розбірного мангала, а й шампурів і деяких інших невеликих аксесуарів, необхідних для приготування шашликів.
Зручне транспортування
Чохол обладнаний спеціальними ручками, що забезпечує його зручне і безпечне перевезення.
Захист від негативних впливів
Матеріал Оксфорд, з якого виготовлений чохол, здатний витримати суворі умови довкілля, ультрафіолетове випромінювання і механічні впливи. Завдяки цьому, наш чохол прослужить вам довгі роки, зберігаючи ваш мангал в ідеальному стані.
Захист від забруднення після використання
Чохол запобігає можливості забруднити себе або автомобіль кіптявою, гаром і жиром, що залишилися на мангалі після приготування шашликів.
Розміри: 560х340х60 мм
Вага: 0,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 585 ₴





