Сумка месенджер - це зручний і стильний аксесуар, призначений для перенесення різних предметів. Вона має характерний дизайн з довгим ременем, що дозволяє носити її через плече. Сумки месенджери популярні як серед студентів, так і серед професіоналів завдяки своїй місткості та функціональності. Вони ідеально підходять для транспортування документів, ноутбуків та інших особистих речей.
Переваги сумки
Регульований ремінь

Нижні краї сумки обшиті шкірою

Відділення органайзер

Характеристики сумки
- Матеріал: текстиль канвас, шкіра-крейзі
- Колір: коричневий із зеленим
- Стать: чоловіча
- Вага кг: 0,7
- Довжина см: 37
- Ширина см: 8
- Висота см: 26
Комплектація
- Аксесуар - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 918 ₴















