
Ніж ручної роботи «Фін #4» з піхвами зі шкіри сталь N690
5 855 ₴
- В наявності
- Код: HYT97880
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж ручної роботи «Фін #4».
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять - всадний монтаж

Міцна сталь

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина - 260 мм
- Довжина клинка - 140 мм
- Ширина клинка - 27 мм
- Товщина обуха - 4.2 мм
- Виготовлений з австрійської нержавіючої сталі марки N690
- Твердість 61-62 одиниці
- Рукоять з мікарти, посередині дерево айронвуд
- Больстер - нержавіюча сталь
- Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 855 ₴









