
Ніж ручної роботи «Shrapnel #1» з піхвами з кайдекса нескладний сталь N690
9 180 ₴
- В наявності
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж ручної роботи «Shrapnel #1».
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Заточений під 38 градусів

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина - 230 мм ️
- Довжина клинка - 110 мм ️
- Ширина клинка - 36 мм ️
- Товщина обуха - 5.2 мм
- Клинок виготовлений з австрійської сталі марки N690
- Ця сталь нержавіюча, ніякого догляду не потрібно, добре тримає заточку, твердість 61 hrc
- Спуски прямі, зведення в 0,3 мм
- Фініш клинка стоунвош
- Заточений під кутом 38 градусів
- Ніж суцільнометалевий, накладка конвас мікарта
- Ножний кайдекс із принтом у комплекті
- Додатково до ножа можна придбати:️ (кріплення на пояс), (кріплення на молле), (кріплення кліпса)
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 5.2 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 180 ₴












