
Ніж мачете для полювання і риболовлі туристичний «Голок #1» сталь 66Mn4/55 HRC KN88
4 737 ₴
- В наявності
- Код: KN88
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мачете ГОЛОК – це великий кемпінговий ніж, який поєднує рубаючі властивості сокири і мачете в одному інструменті.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Міцна сталь добре тримає заточку

Чохол у комплекті

Характеристики
- Загальна довжина - 540 мм ️
- Довжина клинка - 390 мм ️
- Ширина клинка - 68 мм ️
- Товщина обуха - 5 мм ️
- Вага 682 г
- Клинок ножа ГОЛОК виконаний з високовуглецевої сталі 66Mn4, товщиною 5 мм, загартованої до 55 HRC і покрита антикорозійним полімером
- Рукоять із міцного АБС-пластика забезпечує комфортний і надійний хват за будь-яких погодних умов
- Для зручності носіння та зберігання мачете передбачено чохол із міцного нейлону
- Чохол оснащений петлею для зручного кріплення на ремені або спорядженні, а також системою молле
- Товщина обуха - 6 мм
- Вага - 1100 г
- Виготовлений із кованої сталі маркування 65Г
- Твердість 57-58 одиниць
- Загартування зонне - це означає, що термообробка завширшки 25 мм від ріжучої кромки
- На клинку є сліди кування
- Спуски під клин
- Мачете суцільнометалева, накладки з ясена на трьох заклепках, просочені тиковим маслом
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 682 г |
| Довжина ножа | 540 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 390 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 737 ₴










