Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Розмір як у звичайної ручки

Міцна сталь

Надійно фіксується

Характеристики:
- Загальна довжина: 135 мм
- Довжина клинка: 55 мм
- Довжина рукояті: 75 мм
- Товщина леза: 1 мм
- Ширина леза: 6 мм
- Марка сталі: 65х13
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплата
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 135 мм |
| Довжина рукоятки | 75 мм |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴














