
Бананка сумка чоловіча коньяк Gorillas BBQ FR17
2 151 ₴
- В наявності
- Код: FR17
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги сумки
Якість матеріалів: сумку виготовлено з текстилю, канвасу та шкіри-крейзі, що гарантує зносостійкість і презентабельний зовнішній вигляд

Функціональність: містке основне відділення на блискавці та додаткова кишеня забезпечують зручне зберігання необхідних речей

Комфорт у використанні: регульований ремінь дає змогу носити сумку на поясі або через плече, підлаштовуючись під індивідуальні переваги

Характеристики сумки
- Матеріал: текстиль, канвас, шкіра-крейзі
- Колір: коньяк
- Довжина: 34 см
- Ширина: 16,5 см
- Висота: 13 см
- Вага: 300 г
Комплектація
- Бананка - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Рудий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 151 ₴
















