
Торцева обробна дошка з гастроємністю 500х350х100 мм Gorillas BBQ DS53
3 472 ₴
- В наявності
- Код: DS53
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги торцевої дошки
Висувна гастроємність

Дубові дошки не вбирають запахи і смаки продуктів

Ідеальна для нарізки будь-яких продуктів - від м'яса до овочів

Засіб для догляду за дошкою та інші аксесуари можна замовити тут
Характеристики:
- Матеріал - дуб
- Ширина - 350 мм
- Довжина - 500 мм
- Товщина -100 мм
- Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення, гіпоалергенне, без запаху, кольору і смаку
- Виробник - Gorillas BBQ
Торцеві кухонні дошки з гастроємністю
Комплектація
- Дошка торцева - 1 шт
- Гастроємність - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 100 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 472 ₴















