Ніж має середні розміри. Він має велику міцність і може витримувати значні навантаження завдяки товщині обуха і конструкції. Ножем легко виконувати табірні роботи, колоти невеликі поліна, різати гілки. Має вушко. Рукоятку можна додатково обмотувати шкірою або паракордом для додаткового комфорту під час використання. Також цю модель ножа можна легко і швидко кастомізувати.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Гострий різальний край дозволяє легко справлятися з повсякденними завданнями, а компактні розміри роблять його зручним для носіння та використання у різних умовах

Рукоятка прикрашена текстурованим візерунком, що нагадує луску, що не тільки надає ножу оригінального вигляду, але й забезпечує впевнений хват

Ніж компактний та зручний, підходить для туризму, повсякденного використання чи колекції. Міцні матеріали забезпечують довговічність, а оригінальний дизайн робить його чудовим подарунком.

Характеристики:
- Загальна довжина – 140 мм
- Довжина леза – 65 мм
- Довжина рукоятки – 75 мм
- Ширина клинка - 29 мм
- Товщина клинка - 4 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Спуски клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 0,2 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Марка сталі: N690
- Твердість сталі: 60-61 HRC
- Поверхня леза: дзеркало
- Товщина рукояті: 3,5 мм
- Матеріал рукояті: сталь
- Вага: 60 г
- Чохол - кайдекс
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 60 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 140 мм |
| Довжина рукоятки | 75 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | N690 |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
- Ціна: 1 785 ₴















