
Авторський ніж ручної роботи сталь 65х13 KN1163 (2-2685)
1 356 ₴
- В наявності
- Код: KN1163
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Форма клинка з розширеною гардою та плавним вигином

Клинок виконаний зі сталі 65х13 - вона добре тримає заточування, стійка до корозії і підходить для регулярного використання

Баланс та форма забезпечують впевнений контроль

Характеристики:
- Загальна довжина: 360 мм
- Довжина клинка: 210 мм
- Довжина рукояті: 150 мм
- Товщина леза: 5 мм
- Ширина леза: 33 мм
- Марка сталі: 65х13
- Твердість сталі: 59 HRC
- Товщина рукояті: 21 мм
- Матеріал рукояті: дерево дуб
- Вага: 395 г
*піхви не входять до комплекту, але їх можна замовити окремо
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 360 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 210 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴













