Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка з натурального дерева зручно лежить у руці, не ковзає і добре збалансована.

Клинок зі сталі D2, геометрія клинка забезпечує впевнений різ та універсальність у польових задачах

Підходить для полювання, туризму, бушкрафту та колекції. Практичний інструмент з виразною естетикою та суворим характером.

Характеристики:
- Загальна довжина: 250 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Довжина рукояті: 120 мм
- Товщина леза: 3.5 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: D2
- Твердість стали: 57-58 HRC
- Матеріал рукояті: дерево
- Чохол із шкіри в комплекті
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴














