Отзывы о компании Фадей
- Руслан С.
- Виктор Б.
- Колесниковичь Анастася
Очень приятный аромат,приятное обращение с клиентами, рекомендую всем❤️🤗
- Анатолий М.
Все дуже добре дякую за працю!!!! Молодці !!!!
- Богдан Ц.
- Олександр П.
- Маріна Х.
Я скачувала замовлення а мені її всеодно відправили якось безвідповідально як так можна вопще. Пишеш повідомленя щей не відповідають даже це коментувати незнаю як дуже не задоволена ніколи тут замовляти не буду
- Сергій С.
- Роман Г.
- Алла М.
Аромат приятный

