Отзывы о компании Фадей
- Юлия У.
Дуже вдячна ,все прийшло ,ціна,якість ,задоволена
- Аня Ц.
- Погорелая н.
Товар виглядає гарно, але ніж не заточен і потребує окремо заточки. Не зовсім зрозуміло, для чого тоді він потрібен. Якщо заявлено, що це і ніж, то незрозуміло чому він не ріже. Купувалось на подарунок, враження зіпсовані.
- Виктория Г.
- валерій л.
- Віталій Б.
- В'ячеслав Л.
- Любов Г.
- Василь Б.
- Андрій К.

