Отзывы о компании Фадей
- Світлана К.
Ніж хорошої якості. Повністю відповідає своїй ціні, обов'язково треба брати з чохлом. Товар прийшов швидко.
- Комментарий продавца
Дуже дякуэмо за відгук! Будемо чекати на Вас ще!)
- Комментарий продавца
- Олександра О.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині!)
- Комментарий продавца
- Александр Е.
Красивий ніж, доволі міцний, чіткий механізм викидання, клинок не люфтить. Із мінусів- гострі заклепки накладок, ріжуть руку. Гарда тіліпається.
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній звʼязок.
Ми приймемо до уваги ваші побажання. Для нас це дуже важливо щоб ставати краще та надавати більш якісніший сервіс та продукцію.
Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Иван Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині!)
- Комментарий продавца
- Александр З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуэмо за відгук! Будемо чекати на Вас ще!)
- Комментарий продавца
- Олексій К.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині!)
- Комментарий продавца
- Михайло А.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині!)
- Комментарий продавца
- Александр Ч.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині!)
- Комментарий продавца
- Євген М.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та зворотній звязок. Завжди раді Вам у нашому інтернет магазині
- Комментарий продавца
- Ольга Ф.
Брали набір "Воїн" із топора та ножа, в дерев'яній коробці. Непоганий набір, але трохи непродумана коробка- не вистачає ручки щоб тримати, незручно переносити. І шкіряні заклепки для топора- ну дууууже короткі. щоб пристебнути сокиру, необхідно тягнути з усіх сил сильному чоловіку. півсантиметра шкіри додати - і було б ідеально.
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній звʼязок.
Ми приймемо до уваги ваші побажання. Для нас це дуже важливо щоб ставати краще та надавати більш якісніший сервіс та продукцію.
Гарного дня!
- Комментарий продавца

