Отзывы о компании Фадей
- Ігор Т.
- Виталий П.
Не відповідає на повідомлення, товар так і не відправив!!!
4 дні не можуть відправити! Кожен день кажуть завтра!!!
На дзвінки і повідомлення не відповідають!!! - Юрій К.
- Татьяна Б.
- Тетяна Н.
- Неля Я.
Парфуми чудові.Рекомендую.
- Влад М.
- Ангеліна К.
- Дмитрий С.
- Любов М.
Дякую. Чудовий аромат. Швидка відправка.

