Отзывы о компании Фадей
- Любов Т.
Парфуми дуже сподобалися гарне обслуговування і швидка доставка дякую буду і ще замовляти
- Ольга С.
Чудові аромати,стійкі, шлейфові,відповідають опису, гарна якість,хоч не відразу телефонують менеджері по замовленню,лише через декілька днів і за цей час я встигла зробити ще два замовлення, думаючи, що десь мої замовлення губляться серед багатьох інших. Але нарешті отримала те що замовила. Дякую
- Семен Л.
- Анастасія Ш.
Я попросила скасувати бабл гам а цей залишити, зробили навпаки((
- Татьяна К.
Парфуми чудові.
- Валентина С.
- артем р.
- Богдан М.
- Лариса С.
- Олег М.

