Ніж має середні розміри. Він має велику міцність і може витримувати значні навантаження за рахунок товщини обуха та конструкції. Ножем легко виконувати табірні роботи, колоти невеликі поліни, різати гілки. Обух прикрашений декоративним візерунком "битий камінь". На мечі зроблено додаткове вороніння. Темляк із паракорду. Накладки на ручку виготовлені з сучасного полімеру Мікарта. Рукоятка кріпиться до ножа за допомогою гвинтів, що дозволяє легко розібрати ножа та прочистити його від бруду. Також цю модель ножа можна легко та швидко кастомізувати.
Додатково можна придбати чохол із натуральної шкіри або кайдекса.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка Full Tang - накладний монтаж

Міцна сталь

Має вушко

Характеристики:
- Загальна довжина - 250 мм
- Довжина леза - 125 мм
- Довжина рукоятки - 125 мм
- Ширина рукоятки - 30 мм
- Товщина обуха - 5 мм
- Дамаська сталь 800 куль сталь ХВГ та У8 (твердість HRC: 60-61)
- Рукоять полімер G10
Доп. опції:
- Чохол шкіра
- Чохол тактичний з кайдесом
- Замок TecLock
- Модуль з керамічним мусатом
*піхви не входять до комплекту, але їх можна замовити окремо
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 160 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 6 566 ₴














