Туристичний ніж ручної роботи Вікінг з чохлом.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Художнє лиття

Візерунок на клинку

Характеристики леза
- Довжина клинка: 150 мм
- Товщина леза: 5 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Спуск клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 0,2 мм
- Кут заточування: 25-35°
- Марка сталі: кована сталь (ламінат) Х12
- Твердість сталі HRC: 61-62
- Поверхня леза: satin finish
Характеристики ножа
- Загальна довжина: 260 мм
- Довжина рукояті: 140 мм
- Товщина рукояті: 24 мм
- Матеріал рукояті: стабілізоване дерево
- Матеріал чохла: шкіра
- Маса ножа: 300 г
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 300 г |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 62 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 975 ₴











