
Ніж ручної роботи «Хаос #1» (світлий) сталь N690 із ножнами з кайдекса
5 855 ₴
- В наявності
- Код: HYT97902
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нож ручной работы «Хаос #1».
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Заточен под 39 градусов

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Общая длина – 260 мм
- Длина клинка – 140 мм
- Ширина клинка – 32 мм
- Толщина обуха – 3.7 мм
- Изготовлен из австрийской нержавеющей стали марки N690
- Твёрдость 61 единица
- Финиш клинка машинный сатин
- Заточен как бритва, под 39 градусов
- Нож цельнометаллический, накладки из микарты на трех пинах
- Ножни из кайдекса в комплекте
- С возможностью крепления тек-лок на ремень или молле (в комплект не входит)
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 855 ₴










