
Ніж ручної роботи «Герцог #2» з піхвами зі шкіри сталь х12МФ
5 190 ₴
- В наявності
- Код: HYT97920
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж ручної роботи «Герцог #2».
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Зручно лежить у руці

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина - 235 мм ️
- Довжина клинка - 110 мм ️
- Ширина клинка - 39 мм ️
- Товщина обуха - 4.9 мм
- Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ
- Твердість 60-61 одиниця
- Спуски прямі від обуха, зведення 0.5 мм
- Фініш клинка машинний сатин і травлення
- Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти
- Больстер латунь
- Шкіряний чохол у комплекті з підвісом на ремінь
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4.9 мм |
| Ширина леза | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 190 ₴











