
Ексклюзивний ніж ручної роботи з руків'ям із рогу «Лоза #5» зі шкіряними піхвами сталь 95х18
3 325 ₴
- В наявності
- Код: HYT97964
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивний ніж ручної роботи «Лоза #5».
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять - всадний монтаж

Візерунок на клинку

Чохол у комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина 305 мм ️
- Довжина клинка 165 мм ️
- Товщина обуха 2.5 мм
- Виготовлений із нержавіючої сталі марки 95Х18
- Твердість 58 одиниць
- Дана сталь не вимагає ніякого догляду і добре тримає заточку
- Гравірування на клинку намальоване вручну і протравлене в хімічному складі
- Зведення спусків у 0.4 мм, заточений до бритви
- Рукоять із рогу лося
- Больстер мельхіор
- Шкіряний чохол у комплекті з підвісом на ремінь
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 305 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 165 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴











