Короткий японський меч (вакідзасі, вакідзаші) ручної роботи (#02).
Переваги ножа
Рукоять із ясена

Заточений як бритва

Піхви в комплекті

Характеристики:
- Загальна довжина - 440 мм ️
- Довжина клинка - 290 мм ️
- Ширина клинка - 31 мм ️
- Товщина обуха - 4.6 мм
- Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ
- Твердість 60 одиниць
- Спуски прямі, зведення 0,6 мм
- Полірування дзеркальне, є сліди кування
- Заточений як бритва
- Рукоять і чохол - кап ясена
- Підставка в комплекті
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Меч - 1 шт
- Піхви - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 400 ₴













