
Кухонний ніж ручної роботи «Шеф #14» зі сталі N690/61 HRC.
5 990 ₴
- В наявності
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний ніж ручної роботи «Шеф #14».
Переваги ножа
Матеріал рукояті - мікарта

Міцна сталь добре тримає заточку

Заточений під 34 градуси

Характеристики:
- Клинок виготовлений з австрійської нержавіючої сталі марки N690
- Твердість 60-61 одиниця
- Фініш клинка - машинний сатин
- Спуски прямі, зведення в 0,3 мм
- Заточений під 34 градуси
- Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти
- Загальна довжина - 300 мм ️
- Довжина клинка - 175 мм ️
- Ширина клинка - 40 мм ️
- Товщина обуха - 2.6 мм
Комплектація
- Ніж - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 175 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Тип | Кухонний топірець |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Матеріал леза | N690 |
| Стан | Нове |
| Твердість різального леза | 61 HRC |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴







