
Казан туристичний KZ1 чавунний з кришкою-сковорідкою 8 л
1 990 ₴
- В наявності
- Код: KZ1
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги
Ідеально підходить для приготування м'яса, плову, юшки, каші та риби

Страви, приготовані в казані, вирізняються особливим смаком і соковитістю та мають непередаваний аромат

Кришку сковороду можна використовувати для приготування або підігріву їжі

Характеристики:
- Матеріал: Чавун
- Діаметр, мм: 280
- Товщина стінки, мм: 3,8
- Товщина дна, мм: 4,4
- Об'єм, л: 8
- Вага, кг: 7,09
Комплектація
- Казан чавунний з дужкою для підвішування - 1 шт., кришка-сковорода чавунна - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр | 280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴











