
Сковорода KZ9 чавунна з кришкою-сковородою гриль 8 л
2 530 ₴
- В наявності
- Код: KZ9
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги
Завдяки унікальній напівсферичній формі ідеально підходить для смаження м'яса, картоплі, овочів, а також приготування різних страв східної кухні

Страви, приготовані в сковороді WOK, вирізняються особливим смаком і соковитістю та мають непередаваний аромат

Кришка-сковорода для гриля, яку також можна використовувати для приготування або підігріву їжі

Характеристики:
- Матеріал: Чавун
- Діаметр, мм: 360
- Товщина стінки, мм: 3,8
- Товщина дна, мм: 4,4
- Об'єм, л: 8
- Вага, кг: 9,3
Комплектація
- Сковорода WOK чавунна - 1 шт., кришка-сковорода гриль чавунна - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.3 г |
| Діаметр | 360 мм |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Довжина посуду | 36 см |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Да |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 36 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для плити та відкритого вогню |
| Об'єм | 8 л |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴











