
Казан азіатський KZ10 чавунний з кришкою 12 л
2 740 ₴
- В наявності
- Код: KZ10
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги
Завдяки унікальній напівсферичній формі ідеально підходить для смаження м'яса, картоплі, овочів, а також приготування різних страв східної кухні

Страви, приготовані в сковороді WOK, вирізняються особливим смаком і соковитістю та мають непередаваний аромат

Швидкий рівномірний нагрів по всій поверхні, завдяки цьому продукти швидко обсмажуються, залишаючись соковитими всередині

Характеристики:
- Матеріал: Чавун
- Діаметр, мм: 400
- Товщина стінки, мм: 3.8
- Товщина дна, мм: 4,4
- Об'єм, л: 12
- Вага, кг: 10.4
Комплектація
- Казан чавунний з дужкою для підвішування - 1 шт., кришка чавунна - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.4 кг |
| Діаметр | 400 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Довжина посуду | 40 см |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Немає |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴







