Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоять зі склобоєм

Зручно лежить у руці

Міцна сталь добре тримає заточку

Характеристики:
- Загальна довжина: 335 мм
- Довжина клинка: 120 мм
- Довжина рукояті: 130 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Ширина леза: 22 мм
- Спуски клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 0,5 мм
- Кут заточування: 25-35°
- Марка сталі: 65х13
- Твердість сталі: 59 HRC
- Поверхня леза: вороніння
- Товщина рукояті: 16 мм
- Матеріал рукояті: метал
- Вага: 230 г
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 230 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 335 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 65Х13 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴















