
Ніж туристичний бушкрафт №2 камінь сталь 50х14 мф Gorilas BBQ KN58
3 095 ₴
- В наявності
- Код: KN58
Ніж має середні розміри. Він має велику міцність і може витримувати значні навантаження за рахунок товщини обуха та конструкції. Ножем легко виконувати табірні роботи, колоти невеликі поліни, різати гілки. Обух прикрашений декоративним візерунком "битий камінь". На мечі зроблено додаткове вороніння. Темляк із паракорду. Накладки на ручку виготовлені з сучасного полімеру Мікарта. Рукоятка кріпиться до ножа за допомогою гвинтів, що дозволяє легко розібрати ножа та прочистити його від бруду. Також цю модель ножа можна легко та швидко кастомізувати.
Додатково можна придбати чохол із натуральної шкіри або кайдекса.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка Full Tang - накладний монтаж

Міцна сталь

Має вушко

Характеристики:
- Загальна довжина: 245 мм
- Довжина клинка: 125 мм
- Довжина рукояті: 120 мм
- Товщина леза: 4 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Спуск клинка: прямі, симетричні
- Зведення ножа: 0,5 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Марка сталі: 50х14 мф
- Твердість сталі: 55-57HRC
- Поверхня леза: satin finish
- Товщина рукояті: 20 мм
- Матеріал рукояті: G10
- Вага: 204 г
- Чохол із кайдекса в комплекті
Доп. опції:
- Чохол шкіра
- Чохол тактичний з кайдесом
- Замок TecLock
- Модуль з керамічним мусатом
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 204 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 3 095 ₴







