Відгуки про компанію Фадей
Додати відгук
- Юлія К.
- Сергій Л.
- Вася К.
Купив ніж - дуже якісно зроблено! Молодці!
- Денис П.
- Лиховей В.
Дуже гарний магазин! Рекомендую!
- Олександр П.
Швидко
- Петро Ш.
- Андрей Т.
- Ігор Т.
- Виталий П.
Не відповідає на повідомлення, товар так і не відправив!!!
4 дні не можуть відправити! Кожен день кажуть завтра!!!
На дзвінки і повідомлення не відповідають!!!

