Відгуки про компанію Фадей
- Юрій Д.
Швидко аідправили
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Будемо чекати на Вас ще!)
- Коментар продавця
- Лилиан Р.
Я просто дуже багато ждал и вже други заказал а продовец имба
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Будемо чекати на Вас ще!)
- Коментар продавця
- Ирина Ш.
Приємні, відповідальні та хороші люди. Професіонали. Враховують всі прохання покупця.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Користуйтесь із задоволенням!)
- Коментар продавця
- Ирина Ш.
Приємні, відповідальні та хороші люди. Професіонали. Враховують всі прохання покупця.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Користуйтесь із задоволенням!)
- Коментар продавця
- Анна Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Користуйтесь із задоволенням!)
- Коментар продавця
- Наталья В.
Дуже Швыдко взялы замовлегння молодци ! ждемо товар!!) и
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення!) Користуйтесь із задоволенням!)
- Коментар продавця
- Володимир Щ.
Все чітко
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!) Чекаємо на Вас ще!)
- Коментар продавця
- Олег Б.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!) Чекаємо на Вас ще!)
- Коментар продавця
- Ірина П.
Все супер!!! Дякую...🥰
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!) Чекаємо на Вас ще!)
- Коментар продавця
- Вікторія Д.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!) Чекаємо на Вас ще!)
- Коментар продавця

