Відгуки про компанію Фадей
- Чернышенко В.
ніж виглядає красиво. з футляром. масивний. вказано що йде з точилом (точильний камінь), а в реальності - не додали
- Коментар продавця
Доброго дня) у нас ніде не написано що іде із заточувальным каменем. Написано що іде з заточеним серейтором (це таки заточені зубці на обусі ножа) тому якщо інших дорікань по ножу не маєте то було б справедливо щоб ви змінили ваш відгук та поставили цьому товару більше зірок. Гарного дня
- Коментар продавця
- Юлія К.
- Артем Ч.
Товару немає в наявності. Продавець на зв'язок вийшов на третій (!!!) день після замовлення. Представився не "Фадей", а "Gorillasbbq" (навіщо плутати покупців?). Після уточнення запропонував доставку НП, а не самовивозом як це зручно територіально. Всі ознаки банального перекупа. Шукайте аналоги в інших продавців. Тупо змарнований час. Однозначно НЕ рекомендую цього продавця (про товар не знаю, бо не отримав пасок з пряжкою)
- Сергій Л.
- Вася К.
Купив ніж - дуже якісно зроблено! Молодці!
- Денис П.
- Лиховей В.
Дуже гарний магазин! Рекомендую!
- Олександр П.
Швидко
- Петро Ш.
- Андрей Т.

