Великий ніж на кшталт мачете для тактичних завдань.
Клинок витруєний у хімічному складі - це дає додатковий антикорозійний захист. Накладки на ручці з маслостійкої полімерної гуми. Тактичний чохол з кайдекса з можливістю вертикального та горизонтального кріплення на руку, ногу, пояс чи систему моллі.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Міцна сталь добре тримає заточку

Чохол у комплекті

Характеристики
- Довжина ножа - 305 мм
- Довжина клинка - 180 мм
- Товщина обуха - 5 мм
- Клинок сталь - 60С2А
- Вага - 390 г
- Загартування - 59 HRC
- Клинок витравлений у хімічному розчині
- Накладки з полімерної гуми
- Склобій
- Тактичний чохол із кайдекса
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 305 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴










