Мачете універсальний.
Завдяки товстому обуху витримує сильні бічні навантаження. У комплекті йде тактичний чохол із кайдекса.
Переваги ножа
Рукоять Full Tang - накладний монтаж

Міцна сталь добре тримає заточку

Чохол у комплекті

Характеристики
- Довжина - 400 мм
- Довжина клинка - 250 мм
- Товщина обуха - 6 мм
- Клинок - сталь 50х14мф
- Загартування - 55-57 HRC
- Ручка - G10
- Тактичний чохол із кайдекса
Ножі з дамаської сталі ручної роботи
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення. Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorillas BBQ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 550 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 400 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 890 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 250 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴














