
Туристичний ніж 5066 сталь 65х13 (KN1169)
1 215 ₴
- В наявності
- Код: KN1169
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка виконана з натуральної деревини з вираженим малюнком, комфортно відчувається в долоні та забезпечує надійний хват. Металевий болестер додає балансу та стійкості при роботі.

Клинок виготовлений із сталі 65х13 та прикрашений виразним візерунком по всій поверхні. Продумана форма леза дає точний контрольований різ і робить ніж універсальним для польових умов.

Ніж підійде для полювання, туризму, бушкрафту та стане гідним елементом колекції. Функціональний інструмент із стриманою, брутальною естетикою.

Характеристики:
- Загальна довжина: 260 мм
- Довжина клинка: 140 мм
- Довжина рукояті: 120 мм
- Товщина леза: 3,5 мм
- Ширина леза: 34 мм
- Спуски клинка: увігнуті
- Зведення ножа: 0,5 мм
- Кут заточування: 25-35 °
- Марка сталі: 65х13
- Твердість сталі: 59 HRC
- Товщина рукояті: 21 мм
- Матеріал рукояті: дуб
- Вага: 265 г
Комплектація
- Ніж - 1 шт
- Чохол - 1 шт.
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 265 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴













