
Ніж тактичний Медик K001BL сталь 60С2А (KLD5)
3 125 ₴
- В наявності
- Код: KLD5
+380 (95) 625-30-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для тактичних завдань.
Не є холодною зброєю.
Переваги ножа
Рукоятка Full Tang - накладний монтаж

Гаряче хімічне оксидування

Характеристики:
- загальна довжина: 180 мм;
- довжина клинка: 75 мм;
- товщина: 5 мм;
- довжина накладок: 100 мм;
- вага 150 г;
- матеріал клинка: 60С2А - чорна пружинна сталь;
- твердість: 56-58 HRC;
- покриття: гаряче хімічне оксидування;
- чохол із пластику/кайдекса входить у комплект поставки
Комплектація
- Ніж - 1 шт
Наші переваги
- Власне виробництво.
- Свої фото та відео товарів.
- Смс інформування про ваше замовлення.Ви отримаєте SMS з ТТН вашого замовлення.
- Замовлення до 14:00 вирушають цього ж дня!
- Відправляємо післяплатою без передоплати.
- Повернення чи обмін
Як ми працюємо
- Приймаємо Ваше замовлення зручним для вас способом через сайт, дзвінок чи месенджер.
- Менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей.
- Відправляємо Вашу посилку Новою Поштою
- Отримуєте товар
Умови оплати
- Післяплати
- Безпечна угода ПромОплата
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Розстрочка – від 3 місяців. Сервіс WayForPay
Умови доставки
- Нова пошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медика |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Довжина ножа | 180 мм |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴













